אוי הכל התהפך פה

סובב את המכשיר כדי להמשיך לראות דירות
מצא דירה
נדל”ן אריאל

מחברים
אנשים & נכסים

הדירות החמות

סינון

נקה סינון

טווח מחירים

תגיות

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

קטלוג נכסים

no image for this asset
נראה שמישהו פה עם דרישות גבוהות מדי, נסו להוריד מספר נתונים לסינון או ליצור קשר עם אחד מהסוכנים שלנו!

קצת עלינו

עם פנייתכם לייעוץ ב"נדל"ן אריאל", הצרכים שלכם יהיו במקום הראשון. בעזרת המומחיות, המקצועיות והניסיון תוכלו להגשים את החלום ולרכוש דירה בראש שקט. הצטרפו לעשרות רוכשים מרוצים עוד היום והשאירו את הדאגות בצד- "נדל"ן אריאל" יוביל אתכם כל הדרך, לבית החלומות שתמיד רציתם.

אלכס פישר

אלכס בנה יחסי אמון עם קהל לקוחותיו הנאמנים אשר חזרו להשתמש בשירותיו פעם אחר פעם, יותר מ 80% מעסקאות העסק הגיעו מלקוחות ממליצים. לאחר מאות עסקאות נדל"ן, פיתח רמה גבוהה של מומחיות שהופכת כל קניה ומכירה, כ-עסקה קלה העוברת עם חיוך. אלכס דואג לשמור על לקוחותיו ומשיג עבורם את התוצאות הטובות ביותר.

8680 - 800 - 052

רומן פורטר

רומן פורטר, מתווך מוסמך ויועץ משכנתאות. בזכות ניסיון של 4 שנים בתחום, המכיר את אריאל ושכונותיה ככף ידו. ההיכרות האישית עם כל לקוח ולקוח, הידע וההתמצאות הנרחבת בכל אזור באריאל וסביבתה, מאפשרים לרומן למצוא פתרונות מתאימים ללקוחות, ולמלא את צורכיהם על הצד הטוב ביותר.

4421 - 789 - 054

ניב שוחט

ניב שוחט, יועץ נדל"ן באריאל והסביבה. מומחה בנכסי יד ראשונה, שניה, נכסים לצורכי השקעה עם תשואה גבוהה ובאזורי ביקוש מובילים. ניב בוגר קורס ייעוץ משכנתאות ויזמות נדל"ן במכללת מגמות. נולד וגדל באריאל, מכיר את העיר ומחובר לאנשים שחיים בה. יישמח לתת את השירות הכי מקצועי , וללוות בצורה אנושית וסובלנית. ניב כאן בשביל האדם החשוב מכולם – אתה.

9134- 623 - 052

נמכרו לאחרונה

תנו לנו לעזור לכם

מחפשים קונה לדירה? מעוניינים בנכס להשקעה? השאירו פרטים ותנו לנו לעשות את העבודה!

Success Message
הפרטים התקבלו בהצלחה!
error message
אוי! משהו השתבש, נסה לרשום את הפרטים שנית